مشاوره منابع انسانی و رفتار سازمانی
مشاوره

مشاوره


دپارتمان ارزیابی و پرورش استعدادهای بازاریابی و فروش «گروه سرآمد» رویکردی تخصصی، حرفه‌ای، یکپارچه، نوآورانه و توسعه‌ای به خدمات خود در حوزه‌ی بازاریابی و فروش دارد.

هر پروژه بر پایه دانش، ابزارهای مدیریتی مرتبط، شایستگی محوری سازمانی و فرایندهای استراتژیک ساخته می‌شود. تجربه، دانش و نبوغ چاشنی‌های کارماست. پیش از هرکاری ما با شما هماهنگ می‌شویم. به همین دلیل عارضه‌یابی جزئی جدایی‌ناپذیر از خدمات مشاوره ما و تضمین‌کننده‌ی این هماهنگی است. در حین انجام کار نیز سعی می‌کنیم با ارتباط دوطرفه با شما کارمان را به بهترین شکل انجام دهیم. نتیجه کار ما نیز در انتها به کمک فرایند ارزیابی با شاخص‌های تعریف شده در ابتدای پروژه سنجیده می‌شود.

– راه‌کارهای ما خاص سازمان‌ و اهداف شما طراحی و اجرا می‌شود.

– ابزارها، راهکارها واستراتژی‌های یکپارچه ما در راستای تبدیل کردن پتانسیل‌های

شما به عمل هستند.


ازرش‌افزوده خدمات ما در موارد زیر می‌باشد:

– سنجش شایستگی

– جذب و استخدام

– مدیریت استعداد

– استعدادیابی و شایسته‌گزینی

– جانشین پروری

– ارتقای شغلی

– تنزیل شغلی

– خزانه استعدادها (Talent Pool)

– برون‌سپاری فرایند جذب

– مربی‌گری و مرشدی


آیا علاقه‌مند هستید که برترین نیروی شایسته در حوزه‌ی بازاریابی و فروش را داشته باشید،‌جلسه‌ی در سازمان شما خواهیم داشت و به شما گوش فرا کنیم، برای شما فکر و طراحی کنیم و سپس اجرا کنیم؟ آیا دوست دارید در بهره‌ورتر شدن منابع انسانی شما کمک‌تان شایسته‌یی کنیم؟ آیا به فکر آن هستید که ایده‌ها و راه‌کارهای جدیدتری در فرایندهای مدیریت منابع انسانی خود پیاده کنید؟


با ما تماس بگیرید. ولی پیش از تماس اجازه دهید تا ما هم کمی شما را بشناسیم تا بتوانیم با آمادگی بیشتری چالش‌های شما را درک کنیم.


اگر موافقید فرم اطلاعات را پر کنید تا ما با گوشی شنواتر در خدمت شما باشیم.


استخدام

خدمت برون‌سپاری استخدام (برون‌سپاری فرآیند جذب) امروزه از جمله پرکاربردترین خدمات گروه‌های منابع انسانی می‌باشد که با توجه به مزایای آن در چند سال اخیر گسترش چشم‌گیری داشته است.


استخدام از جمله فرایند‌های پر‌هزینه، وقت‌گیر و در عین حال پر خطر برای سازمان‌ها می‌باشد. به‌کار‌گیری منابع انسانی که از نظر علمی و فرهنگی با شرایط سازمان ما متناسب نباشد، می‌تواند اثرات غیر‌قابل جبرانی بر سازمان‌مان بگذارد. همچنین سپردن این امر به افراد متخصص در این زمینه می‌تواند وقت بیش‌تری در اختیار مدیران منابع انسانی برای تدوین برنامه‌های استراتژیک قرار دهد تا از هدف اصلی سازمان دور نشوند.

دپارتمان ارزیابی و پرورش استعدادهای بازاریابی و فروش «گروه سرآمد» با دسترسی وسیع و متنوع به پایگاه رزومه‌های موجود و همچنین استعداد‌های نهفته در سطح بازار کار و با در اختیار داشتن روش‌های مختلف ارزیابی، تیم مجرب و ابزار‌هایی در زمینه برگزاری مصاحبه‌های استخدامی در کنار شماست تا از استخدام مناسب‌ترین فرد برای سازمان‌تان مطمئن شوید. فرایند ما در این سرویس به صورت زیر می‌باشد.


کانون ارزیابی و توسعه

کانون ارزیابی «گروه سرآمد» بر پایه‌ی قرار دادن مدل‏‌های شایستگی کارشناسان و مدیران حوزه بازاریابی و فروش، با تکیه بر تجربه چندساله ارزیابی متقاضیان استخدام و ارتقا و با استفاده از ابزارهای متنوع و کارآمد (موارد ذیل) و تست ‏های معتبر جهانی به ارزیابی متقاضیان جذب و استخدام می‌پردازد:


– مصاحبه مبتنی بر شایستگی

– تمرین بحث گروهی

– تمرین کارتیمی

– تمرین جست و جوی اطلاعات

– تمرین ایفای نقش

– تمرین کارتابل

– مصاحبه‌ی تخصصی

– آزمون‏‌های سنجش شایستگی و تست‏‌های معتبر و استاندارد بین المللی سنجش توانایی ذهنی، تحلیلی، ادراکی، شغلی و …لازم به ذکر است که کانون ارزیابی دپارتمان ارزیابی و پرورش استعدادهای بازاریابی و فروش «گروه سرآمد» از ابزارها و آزمون‌های نوین برحسب نیاز سود می‌جوید و به طور پیوسته تمرین‌های و ابزارهای جدید در حال افزوده شدن به سبد ابزارها و تمرین‌های ارزیابی کانون می‌باشد. وجود تنوع در ابزارهای و تمرین‌ها این امکان را فراهم می‌سازد که به صورت مشخص و متناسب با شغل‌های موجود در سازمان از ابزارهای موجود که شبیه ‏سازی شده شغل هستند، بهره برده شود.


 
بایگانی
آمار
بازدیدکنندگان : 1841