انگلیسی برای کسب و کار

دوره Business Result از دانشگاه آکسفورد Oxford  مجموعه ای بی نظیر برای آموزش انگلیسی تجاری می باشد. این دوره در پنج سطح از مقدماتی تا پیشرفته ارایه شده و مختص بازرگانان، تجار و افرادی تدوین شده است که علاقمند به انجام مراودات تجاری و بازرگانی با شرکت های خارجی  می باشند.

در طی آن زبان آموزان امکان فراگرفتن زبان انگلیسی  برای استفاده در محل کار را پیدا می کنند. مجموعه کتابهای Business Result مهارتهای ارتباطی در محل کسب و کار را افزایش می دهد. این سری از کتاب ها دارای بخش ها ی متنوعی از موضوعات مرتبط با کسب کار بوده و شامل مباحث گوناگونی از جمله مشاغل، استخدام، محصولات و کالاها، سفرهای تجاری، کارهای تیمی، ارتباطات و … می شود. از ویژگی های مثبت این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره نمود:
–  آموزش لغات و اصطلاحات اساسی مرتبط با تجارت و کسب وکار
–  تمرین های کاربردی در هر درس
–  مطالعات موردی از دنیای واقعی کسب و کار
–  ارائه پیشنهادات و تفاسیر از مدرسه بازرگانی کرانفیلد

برقراری تماس‌های تلفنی، ایمیل، مکالمات رو در رو (جلسات رسمی و غیر رسمی، مذاکرات)، سفارشات کالا و غیره، همه از مواردی هستند که نیاز به استفاده از انگلیسی تجاری دارند. دانشگاه آکسفورد، در طی 60 سال گذشته همواره تلاش کرده است که با در نظر گرفتن این نیاز ارتباطی، منابع و دوره‌هایی را جهت آموزش انگلیسی تجاری تدوین نماید. نتیجه این تلاش‌ها، انتشار منابع معروف و معتبری از جمله کتاب های بازرگانی Business Result میباشد.

این دوره مناسب چه کسانی است؟
در سیستم Business Result، نیازهای تمامی کارکنان در رده‌های مختلف سازمانی در نظر گرفته شده است. مدیران رده بین‌المللی، کارکنان بلند پایه و کارمندان تمام رده‌ها، با شرکت در این دوره می‌توانند تسلط کاملی بر انگلیسی مورد نیاز جهت پیشبرد تمام اهداف خود پیدا کنند. به علاوه، دوره  Business Result  نیازهای آموزشی دانشجویان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش حرفه‌ای را نیز برطرف می‌کند تا پس از فراغت از تحصیل و در بدو ورود به محیط کاری حرفه‌ای، به انگلیسی مورد نیاز جهت انجام امور اداری، سازمانی و بازرگانی تسلط کامل داشته باشند.