آموزش و توسعه

خانه آموزش و توسعه

گروه مشاوره مدیریت منابع انسانی ایران دامنه گسترده­ای از برنامه‌­های آموزشی حرفه‌­ای با کیفیت بالا و متداول در کشورهای توسعه یافته را که پاسخگوی نیاز تمام سطوح سازمانی می‌باشد ارائه می­‌نمایند.

این گروه با انجام مطالعه در سازمان­‌ها‌ نیاز­ها و گلوگاه­‌ها را شناسایی کرده و برای رفع آن‌ها برنامه‌های آموزشی مناسب را طراحی و اجرا می‌کند. متخصصین این شرکت با استفاده از روش‌­های آموزشی پیشرفته و نرم افزار­های تخصصی مربوطه شرکت‌کنندگان در دوره‌­های آموزشی را با مفاهیم نوین آشنا کرده و با ایجاد محیطی با نشاط ضریب یادگیری را افزایش می‌دهند.

شرکت در کارگاه و نحوه ارائه مطالب بصورت بسيار جذاب، همراه با فعاليت‌هاي گروهي خواهد بود. سخنراني‌هاي دوره كوتاه و مختصر و تفهيم مسائل به همراه انجام فعاليت‌هاي گروهي و شبيه‌سازي شده، ارائه تجربيات عملي، نمايش كليپ‌هاي ويدئويي مرتبط و بحث‌هاي درون گروهي در مورد موضوعات واقعي می‌باشد.

به صورت کلی آموزش در گروه مشاوره مدیریت منابع انسانی ایران شامل معارفه، فعاليت‌هاي داخل كلاس و بيرون از كلاس بنابر موضوع و در زمان مناسب و كافي، بازي‌هاي ورزشي، بررسي فردي، تقسيم تجارب و ارائه بازخور (فيدبك) مي‌باشد. برای پوشش به این مهم، مدرسین علاوه بر تسلط مفهومی در موضوع، از سابقه اجرایی مرتبط نیز برخوردار هستند.

بر اساس مطالعات و تجربیات گروه مشاوره مدیریت منابع انسانی ایران به منظور دستیابی به حداکثر اثربخشی در یک دوره‌ی آموزشی، فرآیند نمایش داده‌شده در شکل زیر، بایستی به دقت پیاده‌سازی گردد. در صورت نیاز، گروه مشاوره مدیریت منابع انسانی ایران راهنمایی‌های لازم را به کارفرما ارائه خواهد نمود. با این حال توصیه می‌شود انتظارات خود را از برگزاری دوره آموزشی با شرایط و فرهنگ سازمانی هماهنگ نمایید.